Wylewki anhydrytowe Pszczyna

Przedsiębiorstwo Styl-bud od lat specjalizuje się w wykonywaniu robót związanych z betonem, w tym wylewek anhydrytowych. Kompleksowe usługi wylewkowe i betoniarskie oferowane są w Pszczynie i okolicach.

Mimo swojej trudnej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym zaawansowanym wykonaniem. Wylewki anhydrytowe są drugim najczęściej stosowanym sposobem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa powstaje z anhydrytu, czyli takiego gipsu, który jest odwodniony.

wylewki anhydrytowe Pszczyna

Zalety wylewek anhydrytowych

Jak każdy rodzaj wylewek ta również ma szereg zalet, które dzięki temu pozwalają utrzymać mocną pozycję w rankingu najpopularniejszych wylewek podłogowych. Oto tylko kilka z dobrych cech, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • same się poziomują;
  • niemalże bezskurczowy podkład (mniejsza ilość dylatacji);
  • niewymagająca zbrojenia elastyczność;
  • nieporównywalna lekkość;
  • ogrzewanie podłogowe – duża kompatybilność z tym rodzajem wylewki;
  • możliwość osiągnięcia gładkiej i równej powierzchni;
  • powoduje mniejsze zużycie kleju podczas układania płytek.

Wylewka anhydrytowa prędko się nagrzewa i świetnie przewodzi ciepło, z tego też powodu będzie super wyborem, jeżeli z góry planujemy instalację ogrzewania podłogowego. Płynna struktura wylewki umożliwia idealne dopełnienie szczelin pomiędzy przewodami a rurami instalacyjnymii. Grubość podkładów waha się od 2 accomplish 70 mm . Tego typu wylewka nie wymaga zastosowania żadnych skomplikowanych maszyn do jej wykonania.

Z jakiego powodu Styl-bud?

Posiadamy wiele lat doświadczenia w branży. Jesteśmy na rynku już od bardzo dawna, a Pszczyna i okolice to nasz główny obszar działań.

W naszym portfolio posiadamy bardzo wiele wykonanych projektów. Mieliśmy okazję robić prace dla dużych przedsiębiorstw, jak i dla klientów indywidualnych. Jesteśmy odzwierciedleniem jakości profesjonalnej obsługi wszystkich zleceń oraz indywidualnego podejścia accomplish klienta. Nasza firma to zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy są gotowi udzielić wsparcia na wszystkich etapach wylewkowych. Wylewki anhydrytowe to bardzo dobra możliwość, ale istnieje prawdopodobieństwo, że może się nie sprawdzić w każdym przypadku.
Wylewki anhydrytowe to nasza pasja. Także wykonujemy wylewki cementowe. Wszystko jest uzależniona od projektu nieruchomości, możliwości technologicznych , a także indywidualnych preferencji Klienta. Nie istnieją dwa identyczne zlecenia, dlatego każdy projekt analizujemy skrupulatnie.

Wylewki anhydrytowe Pszczyna – skontaktuj się z nami!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.