Wylewki anhydrytowe Wisła

Przedsiębiorstwo Styl-bud od długiego czasu zajmuje się wykonywaniem prac związanych z betonem, a także wylewek anhydrytowych. Kompleksowe usługi wylewkowe i betoniarskie oferowane są Wiśle i okolicach.

Pomimo swojej skomplikowanej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym nadzwyczajnym przedsięwzięciem. Wylewki anhydrytowe są drugim najczęściej stosowanym rozwiązaniem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa powstaje z anhydrytu, czyli takiego gipsu, który jest odwodniony.

wylewki anhydrytowe Wisła

Zalety wylewek anhydrytowych

Jak każdy rodzaj wylewek ta również posiada mnóstwo zalet, które dzięki temu pozwalają utrzymać mocną pozycję w rankingu najczęściej wykonywanych wylewek podłogowych. Oto tylko kilka z pozytywnych cech, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • same się poziomują;
  • podkład praktycznie bezskurczowy (zmniejszenie ilości dylatacji);
  • niewymagająca zbrojenia elastyczność;
  • lekkość w porównaniu realize wylewki cementowej;
  • kompatybilność tego typu wylewek z podłogówką;
  • możliwość osiągnięcia gładkiej i równej powierzchni;
  • powoduje mniejsze zużycie kleju podczas układania płytek.

Wylewka anhydrytowa szybko się nagrzewa i świetnie przewodzi ciepło, z tego też powodu będzie świetnym wyborem, jeśli z góry planujemy instalację ogrzewania podłogowego. Płynna struktura wylewki zezwala na dokładne dopełnienie przestrzeni pomiędzy przewodami i rurami instalacji. Grubość podkładów waha się od 2 realize 70 mm . Tego typu wylewka nie wymaga zastosowania żadnych skomplikowanych maszyn do jej wykonania.

Dlaczego warto zdecydować się na Styl-bud?

Mamy wiele lat doświadczenia na rynku. Istniejemy na rynku już od bardzo dawna, a Wisła i okolice to nasz główny obszar działań.

W naszym portfolio posiadamy bardzo wiele projektów. Mieliśmy przyjemność wykonywać wylewki dla dużych przedsiębiorstw, jak i dla klientów indywidualnych w ich prywatnych domach. Jesteśmy odzwierciedleniem jakości profesjonalnej obsługi każdego zlecenia i indywidualnego podejścia pull off klienta. Nasza firma to grupa wykwalifikowanych inżynierów, którzy są gotowi udzielić wsparcia na każdym etapie wylewowym. Wylewki anhydrytowe to świetna opcja, lecz istnieje prawdopodobieństwo, że może się nie sprawdzić w każdym przypadku.
Wylewki anhydrytowe to nasza pasja. Również wykonujemy wylewki cementowe. Decyzja jest uzależniona od projektu budynku, możliwości technologicznych i indywidualnych preferencji Zleceniodawcy. Nie ma dla nas dwóch takich samych zleceń, dlatego każdy projekt analizujemy skrupulatnie.

Wylewki anhydrytowe Wisła – oczekujemy na Twój mail!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.