Wylewki anhydrytowe Żywiec

Przedsiębiorstwo Styl-bud od lat specjalizuje się w wykonywaniu robót dotyczących betonu, a także wylewki anhydrytowej. Oferta, jaką są kompleksowe usługi wylewkowe i betoniarskie oferowane są w Żywcu i okolicach.

Pomimo swojej skomplikowanej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym nadzwyczajnym wykonaniem. Wylewki anhydrytowe są jednym z najczęściej stosowanym sposobem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa pochodzi z anhydrytu, czyli takiego gipsu, który jest odwodniony.

wylewki anhydrytowe Żywiec - właściwości samopoziomujące wylewki anhydrytowej (nie wymaga zbrojenia)

Dlaczego warto zastosować wylewki anhydrytowe?

Jak wszystkie rodzaje wylewek ta również posiada wiele zalet, które dzięki temu pozwalają utrzymać mocną pozycję w rankingu najczęściej wybieranych wylewek podłogowych. Oto niektóre z pozytywnych atrybutów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • wylewka anhydrytowa posiada właściwości samopoziomujące;
  • podkład praktycznie bezskurczowy (mniejsza ilość dylatacji);
  • elastyczność, która nie wymaga zbrojenia;
  • nieporównywalna lekkość;
  • duża zgodność wylewki z ogrzewaniem podłogowym;
  • możliwość osiągnięcia gładkiej i równej powierzchni;
  • zmniejszenie zużycia kleju.

Wylewka anhydrytowa prędko się nagrzewa i jest zdecydowanie lepszym przewodzicielem ciepła opierając się na tradycyjnych wylewkach, z tego też powodu będzie świetnym wyborem, jeśli wcześniej planujemy montaż ogrzewania podłogowego. Dość płynna konsystencja pozwala na dokładne zalanie przestrzeni pomiędzy przewodami i rurami instalacyjnymi. Grubości podkładu wynoszą od 0,2 do 7 cm.

Wylewki anhydrytowe a ogrzewanie podłogowe

Coraz częściej używane ogrzewanie podłogowe w domach musi spełniać wiele wymagań. Jednym z tych wymagań jest odpowiednia wylewka na rurki generujące ciepło. Najlepszym rozwiązaniem są wylewki anhydrytowe – dlaczego? Ponieważ wylewki anhydrytowe cieszą się bardzo wysoką przepuszczalnością ciepła. Kolejnymi aspketami przemawiającymi za tego typu wylewkami są oczywiście właściwości samopoziomujące oraz to, że wylewka z anhydrytu nie wymaga dużej grubości wylania wystarczy nawet od 3 milimetrów, a nawet decydując się na większe grubości wylewki (do 70mm) nie wymaga zbrojenia.

Wylewki anhydrytowe Żywiec - lepszy materiał, produkt i wykonanie niż przy tradycyjnych wylewkach

Dlaczego warto zdecydować się na Styl-bud?

Mamy wiele lat doświadczenia na rynku. Istniejemy na rynku już od bardzo dawna, a Żywiec jest naszym głównym obszarem działań.

Na swoim koncie posiadamy szeroki wachlarz projektów. Mieliśmy przyjemność robić prace dla potężnych firm, jak i dla klientów indywidualnych. Cechuje nas jakość profesjonalnej obsługi wszystkich zleceń oraz indywidualnego podejścia do klienta.  Wylewki anhydrytowe to świetna możliwość, lecz może się nie sprawdzić w każdej nieruchomości.

Produkt jakim są wylewki anhydrytowe to nasza specjalność. Jednakże również wykonujemy wylewki cementowe. Decyzja jest uzależniona od projektu nieruchomości, możliwości technicznych oraz indywidualnych potrzeb Zleceniodawcy. Nie istnieją dwa identyczne zlecenia, dlatego każdy projekt analizujemy skrupulatnie.

Wylewki anhydrytowe Żywiec – skontaktuj się z nami!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.