Wylewki anhydrytowe Brzeszcze

Telefon

Napisz do nas

Firma Styl-bud od lat zajmuje się wykonywaniem robót związanych z betonem, w tym wylewek anhydrytowych. Oferujemy kompleksowe usługi betoniarskie na terenie miasta Brzeszcze i okolic.

Mimo swojej trudnej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym nadzwyczajnym wykonaniem. Wylewki anhydrytowe są jednym z najczęściej stosowanym rozwiązaniem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa powstaje z anhydrytu, czyli takiego gipsu, który jest odwodniony.

wylewki anhydrytowe Brzeszcze

Zalety wylewek anhydrytowych

Jak wszystkie rodzaje wylewek ta również ma wiele zalet, które dzięki temu utrzymują mocną pozycję w rankingu najczęściej wybieranych wylewek podłogowych. Oto kilka z dobrych cech, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • same się poziomują;
  • niemalże bezskurczowy podkład (mniejsza ilość dylatacji);
  • niewymagająca zbrojenia elastyczność;
  • lekkość w porównaniu realize wylewki cementowej;
  • kompatybilność tego typu wylewek z podłogówką;
  • możliwość osiągnięcia gładkiej i równej powierzchni;
  • nie potrzeba aż tak dużej ilości kleju.

Wylewka anhydrytowa prędko się nagrzewa i świetnie przewodzi ciepło, dlatego też będzie świetnym wyborem, jeżeli od razu planujemy montaż podłogówki. Dość płynna konsystencja umożliwia profesjonalne zalanie przestrzeni pomiędzy przewodami i rurami instalacyjnymii. Grubość podkładu wynosi od 0,2 do 7 cm . Tego typu wylewka nie wymaga zastosowania żadnych trudnych w obsłudze maszyn do jej wykonania.

Z jakiego powodu Styl-bud?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. Istniejemy na rynku już od bardzo dawna, a Brzeszcze i okolice to nasz główny obszar działań.

Na swoim koncie posiadamy bardzo wiele projektów. Mieliśmy przyjemność wykonywać prace dla dużych przedsiębiorstw, jak również dla klientów indywidualnych w ich prywatnych domach. Jesteśmy odzwierciedleniem jakości profesjonalnej obsługi wszystkich zleceń oraz indywidualnego podejścia do klienta. Nasza marka to zespół wykwalifikowanych inżynierów, którzy są gotowi udzielić wsparcia na każdym etapie wylewowym. Wylewki anhydrytowe to świetna opcja, ale istnieje prawdopodobieństwo, że może się nie sprawdzić w każdej nieruchomości.
Wylewki anhydrytowe to nasza specjalność. Jednakże również wykonujemy wylewki cementowe. Decyzja jest uzależniona od projektu nieruchomości, możliwości technicznych oraz indywidualnych potrzeb Klienta. Nie istnieją dwa identyczne zlecenia, z tego też powodu każdy projekt realizujemy skrupulatnie.

Wylewki anhydrytowe Brzeszcze – skontaktuj się z nami!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.