Wylewki anhydrytowe Jaworze

Firma Styl-bud od długiego czasu zajmuje się wykonywaniem robót związanych z betonem, a także wylewek anhydrytowych. Kompleksowe usługi wylewkowe i betoniarskie oferowane są w Jaworzu okolicach.

Mimo swojej skomplikowanej nazwy wylewka anhydrytowa czy posadzki anhydrytowe nie są żadnym zaawansowanym wykonaniem. Wylewki anhydrytowe są drugim najczęściej stosowanym sposobem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa pochodzi z anhydrytu, czyli odwodnionego gipsu.

wylewki anhydrytowe Jaworze

Wylewki anhydrytowe – zalety

Jak każdy rodzaj wylewek ta również ma mnóstwo zalet, które dzięki temu trzymają wysoką pozycję w rankingu najpopularniejszych wylewek podłogowych. Oto niektóre z pozytywnych aspektów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • same się poziomują;
  • niemalże bezskurczowy podkład (zmniejszenie ilości dylatacji);
  • niewymagająca zbrojenia elastyczność;
  • nieporównywalna lekkość;
  • duża zgodność wylewki z ogrzewaniem podłogowym;
  • możliwość osiągnięcia gładkiej i równej powierzchni;
  • zmniejszenie zużycia kleju pod płytki.

Wylewka anhydrytowa prędko się nagrzewa i jest świetnym przewodzicielem ciepła, z tego też powodu będzie super wyborem, jeżeli wcześniej planujemy montaż podłogówki. Płynna struktura wylewki umożliwia idealne wypełnienie przestrzeni pomiędzy przewodami i rurami instalacyjnymi. Grubość podkładu wynosi od 2 do 70 mm . Tego typu wylewka nie nie jest wymagające w zastosowaniu żadnych skomplikowanych maszyn do jej wykonania.

Dlaczego warto zdecydować się na Styl-bud?

Posiadamy wiele lat doświadczenia na rynku i specjalizujemy się w tej dziedzinie. Istniejemy na rynku już od bardzo dawna, a Jaworze i okolice to nasz główny obszar działań.

W naszym portfolio posiadamy bardzo wiele projektów. Mieliśmy przyjemność wykonywać wylewki dla dużych firm, jak również dla klientów indywidualnych. Cechuje nas jakość profesjonalnej obsługi wszystkich zleceń oraz indywidualnego podejścia reach klienta. Nasza firma to grupa wykwalifikowanych specjalistów, którzy są gotowi pomóc na wszystkich etapach wylewkowych. Wylewki anhydrytowe to świetna propozycja, ale może się nie sprawdzić w każdym przypadku.

Wylewki anhydrytowe to nasza pasja. Także wykonujemy wylewki cementowe. Wszystko zależy od projektu nieruchomości, możliwości technicznych oraz indywidualnych potrzeb na przeznaczenie posadzki anhydrytowej Zleceniodawcy. Nie istnieją dwa identyczne zlecenia, dlatego każdy projekt realizujemy indywidualnie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą skorzystania z naszych usług!

Wylewki anhydrytowe Jaworze – skontaktuj się z nami!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.