Wylewki anhydrytowe Koniecpol

Przedsiębiorstwo Styl-bud od długiego czasu zajmuje się wykonywaniem prac dotyczących betonu, a także wylewek anhydrytowych. Kompleksowe usługi wylewkowe i betoniarskie oferowane są w Koniecpolu i okolicach.

Mimo swojej skomplikowanej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym nadzwyczajnym wykonaniem. Wylewki anhydrytowe są jednym z najczęściej stosowanym rozwiązaniem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa pochodzi z anhydrytu, czyli odwodnionego gipsu.

wylewki anhydrytowe Koniecpol

Zalety wylewek anhydrytowych

Jak każdy rodzaj wylewek ta również ma szereg zalet, które dzięki temu pozwalają utrzymać mocną pozycję w rankingu najczęściej wykonywanych wylewek podłogowych. Oto tylko kilka z dobrych aspektów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • naturalne samopoziomowanie;
  • podkład praktycznie bezskurczowy (mniejsza ilość dylatacji);
  • niewymagająca zbrojenia elastyczność;
  • nieporównywalna lekkość;
  • kompatybilność tego typu wylewek z podłogówką;
  • możliwość osiągnięcia gładkiej i równej powierzchni;
  • powoduje mniejsze zużycie kleju podczas układania płytek.

Wylewka anhydrytowa prędko się nagrzewa i świetnie przewodzi ciepło, z tego też powodu będzie super wyborem, jeżeli z góry planujemy ogrzewanie podłogowe. Dość płynna konsystencja pozwala na idealne zalanie szczelin pomiędzy przewodami i rurami instalacji. Grubość podkładów waha się od 2 do 70 mm . Wylewka nie wymaga zastosowania żadnych skomplikowanych narzędzi do jej wykonania.

Dlaczego Styl-bud?

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży. Istniejemy na rynku już od bardzo dawna, a Koniecpol jest naszym głównym obszarem działań.

Na swoim koncie posiadamy bardzo wiele wykonanych projektów. Mieliśmy przyjemność wykonywać wylewki dla dużych przedsiębiorstw, jak również dla klientów indywidualnych. Cechuje nas jakość profesjonalnej obsługi wszystkich zleceń oraz indywidualnego podejścia do klienta. Nasza marka to zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy są gotowi pomóc na każdym etapie wylewowym. Wylewki anhydrytowe to bardzo dobra propozycja, ale istnieje prawdopodobieństwo, że może się nie sprawdzić w każdym przypadku.

Wylewki anhydrytowe to nasza pasja. Jednakże również wykonujemy wylewki cementowe. Wszystko jest uzależniona od projektu nieruchomości, możliwości technicznych , a także indywidualnych preferencji Zleceniodawcy. Nie istnieją dwa identyczne zlecenia, dlatego każdy projekt analizujemy indywidualnie.

Wylewki anhydrytowe Koniecpol – oczekujemy na Twój mail!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.