Wylewki anhydrytowe Koniecpol

Koniecpol to miasto, w którym szukasz wykonawcy wylewki anhydrytowej? Nie mogłeś lepiej trafić!

Firma Styl-bud od lat zajmuje się wykonywaniem prac dotyczących betonu, a także wylewek anhydrytowych. Oferujemy kompleksowe usługi betoniarskie na terenie miasta Koniecpol i okolic.

Pomimo swojej trudnej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym zaawansowanym wykonaniem. Wylewki anhydrytowe są drugim najczęściej stosowanym sposobem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa składa się z anhydrytu, czyli odwodnionego gipsu.

wylewki anhydrytowe Koniecpol

Dlaczego warto zastosować wylewki anhydrytowe?

Jak wszystkie rodzaje wylewek ta również ma mnóstwo zalet, które dzięki temu pozwalają utrzymać wysoką pozycję w rankingu {najczęściej wybieranych} wylewek podłogowych. Oto tylko niektóre z pozytywnych aspektów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • same się poziomują;
  • podkład praktycznie bezskurczowy (zmniejszenie ilości dylatacji);
  • elastyczność, która nie wymaga zbrojenia;
  • lekkość porównując pull off wylewek cementowych;
  • ogrzewanie podłogowe – duża kompatybilność z tym rodzajem wylewki;
  • możliwość osiągnięcia gładkiej i równej powierzchni;
  • nie potrzeba aż tak dużej ilości kleju.

Wylewka anhydrytowa szybko się nagrzewa i świetnie przewodzi ciepło, z tego też powodu będzie świetnym wyborem, jeśli wcześniej planujemy ogrzewanie podłogowe. Płynna struktura wylewki umożliwia profesjonalne zalanie przestrzeni pomiędzy przewodami i rurami instalacyjnymii. Grubość podkładów waha się od 0,2 do 7 cm . Wylewka nie wymaga zastosowania żadnych trudnych w obsłudze maszyn do jej wylania.

Dlaczego Styl-bud?

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży. Jesteśmy na rynku już od bardzo dawna, a Koniecpol i okolice to nasz główny obszar działań.

W naszym portfolio posiadamy bardzo wiele wykonanych projektów. Mieliśmy przyjemność robić zlecenia dla dużych firm, jak również dla klientów indywidualnych w ich prywatnych domach. Cechuje nas jakość profesjonalnej obsługi każdego zlecenia oraz indywidualnego podejścia attain klienta. Nasza marka to grupa wykwalifikowanych fachowców, którzy są gotowi pomóc na każdym etapie wylewowym. Wylewki anhydrytowe to bardzo dobra opcja, lecz może się nie sprawdzić w każdym przypadku.
Wylewki anhydrytowe to nasza pasja. Również wykonujemy wylewki cementowe. Wszystko zależy od projektu nieruchomości, możliwości technologicznych , a także indywidualnych preferencji Zleceniodawcy. Nie istnieją dwa identyczne zlecenia, dlatego każdy projekt analizujemy skrupulatnie.

Wylewki anhydrytowe Koniecpol – czekamy na Twój mail!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.