Wylewki anhydrytowe Łaziska Górne

Przedsiębiorstwo Styl-bud od lat specjalizuje się w wykonywaniu prac związanych z betonem, w tym wylewek anhydrytowych. Oferujemy kompleksowe usługi betoniarskie na terenie miasta Łaziska Górne i okolic.

Mimo swojej skomplikowanej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym zaawansowanym wykonaniem. Wylewki anhydrytowe są drugim najczęściej stosowanym rozwiązaniem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa składa się z anhydrytu, czyli takiego gipsu, który jest odwodniony.

wylewki anhydrytowe Łaziska Górne

Dlaczego warto zastosować wylewki anhydrytowe?

Jak wszystkie rodzaje wylewek ta również ma mnóstwo zalet, które dzięki temu trzymają wysoką pozycję w rankingu najczęściej wykonywanych wylewek podłogowych. Oto tylko kilka z pozytywnych atrybutów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • naturalne samopoziomowanie;
  • podkład praktycznie bezskurczowy (mniejsza ilość dylatacji);
  • elastyczność, która nie wymaga zbrojenia;
  • lekkość w porównaniu do wylewki cementowej;
  • kompatybilność tego typu wylewek z podłogówką;
  • możliwość osiągnięcia gładkiej i równej powierzchni;
  • nie potrzeba aż tak dużej ilości kleju.

Wylewka anhydrytowa szybko się nagrzewa i świetnie przewodzi ciepło, z tego też powodu będzie super wyborem, jeśli z góry planujemy ogrzewanie podłogowe. Dość płynna konsystencja pozwala na idealne zalanie szczelin pomiędzy przewodami a rurami instalacyjnymii. Grubość podkładu waha się od 2 do 70 mm . Tego typu wylewka nie nie jest wymagające w zastosowaniu żadnych skomplikowanych maszyn do jej wykonania.

Z jakiego powodu Styl-bud?

Mamy wieloletnie doświadczenie na rynku. Jesteśmy na rynku już od bardzo dawna, a Łaziska Górne i okolice to nasz główny obszar działań.

W naszym portfolio posiadamy szeroki wachlarz wykonanych projektów. Mieliśmy przyjemność robić zlecenia dla potężnych firm, jak i dla klientów indywidualnych. Jesteśmy odzwierciedleniem jakości profesjonalnej obsługi wszystkich zleceń i indywidualnego podejścia do klienta. Nasza marka to zespół wykwalifikowanych fachowców, którzy są gotowi udzielić wsparcia na każdym etapie wylewowym. Wylewki anhydrytowe to świetna możliwość, ale istnieje prawdopodobieństwo, że może się nie sprawdzić w każdej nieruchomości.

Wylewki anhydrytowe to nasza specjalność. Także wykonujemy wylewki cementowe. Decyzja zależy od projektu budynku, możliwości technologicznych oraz indywidualnych preferencji Zleceniodawcy. Nie ma dla nas dwóch takich samych zleceń, dlatego każdy projekt realizujemy od A do Z.

Wylewki anhydrytowe Łaziska Górne – oczekujemy na Twój telefon!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.