Wylewki anhydrytowe Łazy

Firma Styl-bud od lat zajmuje się wykonywaniem robót związanych z betonem, a także wylewek anhydrytowych. Kompleksowe usługi wylewkowe i betoniarskie oferowane są w Łazach i okolicach.

Pomimo swojej trudnej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym nadzwyczajnym przedsięwzięciem. Wylewki anhydrytowe są jednym z najczęściej stosowanym rozwiązaniem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa pochodzi z anhydrytu, czyli takiego gipsu, który jest odwodniony.

wylewki anhydrytowe Łazy

Wylewki anhydrytowe – zalety

Jak wszystkie rodzaje wylewek ta również posiada wiele zalet, które dzięki temu utrzymują mocną pozycję w rankingu najczęściej wykonywanych wylewek podłogowych. Oto tylko kilka z pozytywnych atrybutów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • samopoziomowanie w sposób naturalny;
  • podkład praktycznie bezskurczowy (zmniejszenie ilości dylatacji);
  • niewymagająca zbrojenia elastyczność;
  • lekkość porównując do wylewek cementowych;
  • ogrzewanie podłogowe – duża kompatybilność z tym rodzajem wylewki;
  • możliwość osiągnięcia gładkiej i równej powierzchni;
  • nie potrzeba aż tak dużej ilości kleju.

Wylewka anhydrytowa szybko się nagrzewa i jest świetnym przewodzicielem ciepła, z tego też powodu będzie super wyborem, jeśli z góry planujemy montaż podłogówki. Dość płynna konsystencja umożliwia profesjonalne dopełnienie przestrzeni pomiędzy przewodami i rurami instalacyjnymii. Grubość podkładów waha się od 0,2 do 7 cm . Tego typu wylewka nie wymaga zastosowania żadnych skomplikowanych maszyn do jej wykonania.

Dlaczego warto zdecydować się na Styl-bud?

Posiadamy wiele lat doświadczenia na rynku. Jesteśmy na rynku już od bardzo dawna, a Łazy i okolice to nasz główny obszar działań.

W naszym portfolio posiadamy bardzo wiele wykonanych projektów. Mieliśmy okazję robić zlecenia dla ogromnych przedsiębiorstw, jak i dla klientów indywidualnych w ich prywatnych domach. Jesteśmy odzwierciedleniem jakości profesjonalnej obsługi każdego zlecenia oraz indywidualnego podejścia do klienta. Nasza firma to zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy są gotowi pomóc na każdym etapie wylewowym. Wylewki anhydrytowe to świetna propozycja, lecz istnieje prawdopodobieństwo, że może się nie sprawdzić w każdej nieruchomości.

Wylewki anhydrytowe to nasza specjalność. Również wykonujemy wylewki cementowe. Decyzja zależy od projektu nieruchomości, możliwości technicznych i indywidualnych preferencji Klienta. Nie istnieją dwa identyczne zlecenia, z tego też powodu każdy projekt analizujemy skrupulatnie.

Wylewki anhydrytowe Łazy – czekamy na Twój mail!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.