Wylewki anhydrytowe Pilica

Firma Styl-bud od długiego czasu zajmuje się wykonywaniem prac związanych z betonem, w tym wylewek anhydrytowych. Kompleksowe usługi wylewkowe i betoniarskie oferowane są w Pilicy i okolicach.

Mimo swojej trudnej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym nadzwyczajnym przedsięwzięciem. Wylewki anhydrytowe są jednym z najczęściej stosowanym rozwiązaniem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa składa się z anhydrytu, czyli takiego gipsu, który jest odwodniony.

wylewki anhydrytowe Pilica

Dlaczego warto zastosować wylewki anhydrytowe?

Jak wszystkie rodzaje wylewek ta również ma szereg zalet, które dzięki temu pozwalają utrzymać wysoką pozycję w rankingu najczęściej wykonywanych wylewek podłogowych. Oto kilka z pozytywnych atrybutów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • same się poziomują;
  • niemalże bezskurczowy podkład (zmniejszenie ilości dylatacji);
  • niewymagająca zbrojenia elastyczność;
  • lekkość porównując do wylewek cementowych;
  • ogrzewanie podłogowe – duża kompatybilność z tym rodzajem wylewki;
  • pozwala na idealnie gładką i równą powierzchnię;
  • zmniejszenie zużycia kleju.

Wylewka anhydrytowa prędko się nagrzewa i świetnie przewodzi ciepło, dlatego też będzie dobrym wyborem, jeżeli wcześniej planujemy montaż podłogówki. Płynna struktura wylewki zezwala na profesjonalne zalanie przestrzeni pomiędzy przewodami a rurami instalacji. Grubość podkładów waha się od 2 do 70 mm . Wylewka nie nie jest wymagające w zastosowaniu żadnych skomplikowanych narzędzi do jej wylania.

Z jakiego powodu Styl-bud?

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży. Istniejemy na rynku już od bardzo dawna, a Pilica jest naszym głównym obszarem działań.

W naszym portfolio posiadamy bardzo wiele projektów. Mieliśmy okazję robić wylewki dla ogromnych przedsiębiorstw, jak i dla klientów indywidualnych. Cechuje nas jakość profesjonalnej obsługi wszystkich zleceń oraz indywidualnego podejścia do klienta. Nasza firma to grupa wykwalifikowanych pracowników, którzy są gotowi udzielić wsparcia na wszystkich etapach wylewkowych. Wylewki anhydrytowe to świetna propozycja, ale może się nie sprawdzić w każdej nieruchomości.

Wylewki anhydrytowe to nasza pasja. Również wykonujemy wylewki cementowe. Decyzja zależy od projektu nieruchomości, możliwości technicznych oraz indywidualnych preferencji Zleceniodawcy. Nie ma dla nas dwóch takich samych zleceń, dlatego każdy projekt realizujemy skrupulatnie.

Wylewki anhydrytowe Pilica – oczekujemy na Twój mail!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.