Wylewki anhydrytowe Rydułtowy

Firma Styl-bud od lat zajmuje się wykonywaniem robót dotyczących betonu, w tym wylewek anhydrytowych. Kompleksowe usługi wylewkowe i betoniarskie oferowane są w Rydułtowach i okolicach.

Mimo swojej trudnej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym nadzwyczajnym przedsięwzięciem. Wylewki anhydrytowe są jednym z najczęściej stosowanym rozwiązaniem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa składa się z anhydrytu, czyli odwodnionego gipsu.

wylewki anhydrytowe Rydułtowy

Zalety wylewek anhydrytowych

Jak wszystkie rodzaje wylewek ta również ma mnóstwo zalet, które dzięki temu trzymają mocną pozycję w rankingu najczęściej wykonywanych wylewek podłogowych. Oto tylko niektóre z dobrych atrybutów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • same się poziomują;
  • niemalże bezskurczowy podkład (zmniejszenie ilości dylatacji);
  • elastyczność, która nie wymaga zbrojenia;
  • lekkość w porównaniu do wylewki cementowej;
  • kompatybilność tego typu wylewek z podłogówką;
  • pozwala na idealnie gładką i równą powierzchnię;
  • zmniejszenie zużycia kleju.

Wylewka anhydrytowa szybko się nagrzewa i świetnie przewodzi ciepło, dlatego też będzie dobrym wyborem, jeśli wcześniej planujemy montaż podłogówki. Dość płynna konsystencja pozwala na idealne wypełnienie szczelin pomiędzy przewodami a rurami instalacyjnymii. Grubość podkładów waha się od 2 do 70 mm . Wylewka nie wymaga zastosowania żadnych skomplikowanych narzędzi do jej wylania.

Z jakiego powodu Styl-bud?

Posiadamy wiele lat doświadczenia w branży. Istniejemy na rynku już od bardzo dawna, a Rydułtowy i okolice to nasz główny obszar działań.

W naszym portfolio posiadamy szeroki wachlarz wykonanych projektów. Mieliśmy okazję wykonywać wylewki dla ogromnych firm, jak również dla klientów indywidualnych. Cechuje nas jakość profesjonalnej obsługi wszystkich zleceń oraz indywidualnego podejścia do klienta. Nasza firma to zespół wykwalifikowanych fachowców, którzy są gotowi pomóc na wszystkich etapach wylewkowych. Wylewki anhydrytowe to świetna opcja, ale może się nie sprawdzić w każdym przypadku.

Wylewki anhydrytowe to nasza specjalność. Jednakże również wykonujemy wylewki cementowe. Decyzja jest uzależniona od projektu budynku, możliwości technologicznych i indywidualnych preferencji Klienta. Nie istnieją dwa identyczne zlecenia, dlatego każdy projekt realizujemy indywidualnie.

Wylewki anhydrytowe Rydułtowy – oczekujemy na Twój telefon lub maila!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.