Wylewki anhydrytowe Śląsk

Firma Styl-Bud oferuje wylewki anhydrytowe na Śląsku. Współpracujemy z osobami prywatnymi jak i z firmami. Posadzki anhydrytowe to nasza główna specjalność w firmie, dlatego przykładamy niezwykłą uwagę do jakości produktu.

Telefon

Napisz do nas

Zasięg działania

Wylewki anhydrytowe na Śląsku?

Tak się składa, że lepiej trafić nie mogłeś!

Firma Styl-bud jest wyspecjalizowana w wykonywaniu prac betoniarskich, w tym również wylewek anhydrytowych. W naszej ofercie znajdują się kompleksowe usługi betoniarskie w takich miastach jak Katowice, Tychy, Cieszyn, Skoczów, Żory i Żywiec.

Pomimo swojej odstraszającej nazwy posadzki anhydrytowe nie są rzadkim sposobem wykonywania wylewek. Wylewki anhydrytowe powstają dzięki odwodnionemu gipsowi, czyli tzw. anhydrytowi. Zajmują drugie miejsce w rankingu najczęściej wykonywanych wylewek podłogowych.

Zalety wylewek anhydrytowych

Każdy stosowany system ma swoje wady i zalety. Jastrych anhydrytowy również posiada szereg pozytywnych cech, w tym:

  • właściwości samopoziomujące w sposób naturalny (płynna konsystencja),
  • mniejsza ilość dylatacji, ponieważ podkład jest prawie bezskurczowy,
  • brak konieczności zbrojenia,
  • lżejsza niż wylewka cementowa,
  • rekomendowane w przypadku gdy montowane jest ogrzewanie podłogowe (ze względu na to, że bardzo dobrze przewodzi ciepło),
  • równa i gładka powierzchnia po wylaniu mieszanki,
  • nie ma potrzeby zużycia tak dużej ilości kleju przy klejeniu płytek.

 

Posadzki anhydrytowe Śląsk – cena

Jako że jest to usługa liczona na m2, to wszystko zależy od powierzchni, jaką musimy zabetonować. Cena wylewki anhydrytowej waha się w zależności od projektu i użytych materiałów, np. wylewka cienkowarstwowa równa się cenie ok. 25-35 zł za m2. Natomiast koszt wylewki anhydrytowej grubowarstwowej powinien wynosić ok. 30-40 zł za m2.

wylewki anhydrytowe śląsk - wylewka anhydrytowa

Dlaczego Styl-bud?

Możemy poszczycić się bardzo dużym doświadczeniem w branży. Działamy kompleksowo w usługach betoniarskich , a Śląsk to nasz główny obszar działań. W ciągu wielu lat wykonaliśmy już bardzo dużą ilość projektów. Współpracowaliśmy z dużymi przedsiębiorstwami, jak i klientami indywidualnymi. Styl-bud to fachowcy z kwalifikacjami, którzy są chętni wesprzeć klientów na kolejnych etapach wylewkowych. Wylewka anhydrytowa to bardzo dobra opcja, ale w zależnie od przypadku mogą się pojawić lepsze rozwiązania, np. wylewka cementowa, którą również oferujemy.

Wylewki anhydrytowe to nasza specjalność, ale również wykonujemy wylewki cementowe z takim samym zaangażowaniem. Wszystko jest zależne od przestawionego projektu, możliwości technicznych oraz indywidualnych wymagań klientów. Zawsze staramy się, aby wszystkie z naszych usług, np. wylewki zostały wykonane w taki sposób, aby spełniały wymagania techniczne oraz oczekiwania zleceniodawcy.

Wylewki anhydrytowe Śląsk — czekamy na Twój kontakt!

Posadzki anhydrytowe a ogrzewanie podłogowe

Ogrzewanie podłogowe jest coraz częściej wybierane podczas budowania domów, a nawet dokładane jest podczas większych remontów. Produkt z naszej usługi, czyli posadzka anhydrytowa ma bardzo dużo wspólnego z ogrzewaniem podłogowym. Dlaczego? Ogrzewanie podłogowe potrzebuje odpowiedniej posadzki, która bardzo dobrze przepuszcza ciepło. Tego typu posadzki mają wysoki współczynnik przewodzenia ciepła co sprawia, że to idealne rozwiązanie do Twojego domu. Posadzka anhydrytowa do ogrzewania podłogowego jest bardzo prosta w montażu oraz ma szybki czas schnięcia, a jej warstwa może mieć nawet od 2 mm do 70 mm. Zalecana grubość wylewki posadzki anhydrytowej to około 35mm ponad systemem grzewczym. Kolejnym aspektem przeważającym na skorzystanie z usługi posadzki anhydrytowej jest zminimalizowanie wykonania dylatacji, co wpływa bardzo na estetykę podłoża ogrzewania podłogowego. Na terenie województwa Śląskiego niewiele firm oferuje wykonanie powierzchni na ogrzewanie podłogowe, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu już teraz – działamy by spełnić oczekiwania osób prywatnych, jak i deweloperów aby prace budowlane, które prowadzą były perfekcyjne pod tym kątem.

wylewka anhydrytowa - posadzki anhydrytowe

Wykonujemy wylewki posadzki anhydrytowej prawie na całym śląsku, m.in w tych miastach: wylewki anhydrytowe Bielsko-Biała, wylewki anhydrytowe Oświęcim, wylewki anhydrytowe Żywiec, wylewki anhydrytowe Skoczów.

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.