Wylewki anhydrytowe Śląsk

Firma Styl-bud jest wyspecjalizowana w wykonywaniu prac betoniarskich, w tym również wylewek anhydrytowych. W naszej ofercie znajdują się kompleksowe usługi betoniarskie w takich miastach jak Katowice, Tychy, Cieszyn, Skoczów, Żory i Żywiec.

Pomimo swojej odstraszającej nazwy posadzki anhydrytowe nie są rzadkim sposobem wykonywania wylewek. Wylewki anhydrytowe powstają dzięki odwodnionemu gipsowi, czyli tzw. anhydrytowi. Zajmują drugie miejsce w rankingu najczęściej wykonywanych wylewek podłogowych.

Zalety wylewek anhydrytowych

Każdy stosowany system ma swoje wady i zalety. Wylewki anhydrytowe również posiadają szereg pozytywnych cech, w tym?

  • samo poziomowanie w sposób naturalny,
  • mniejsza ilość dylatacji, ponieważ podkład jest prawie bezskurczowy,
  • brak konieczności zbrojenia,
  • lżejsza niż wylewka cementowa,
  • rekomendowane w przypadku gdy montowane jest ogrzewanie podłogowe,
  • równa i gładka powierzchnia po wylaniu mieszanki,
  • nie ma potrzeby zużycia tak dużej ilości kleju przy klejeniu płytek.

 

Posadzki anhydrytowe cena

Jako że jest to usługa liczona na m2, to wszystko zależy od powierzchni, jaką musimy zabetonować. Cena wylewki anhydrytowej waha się w zależności od projektu i użytych materiałów, np. wylewka cienkowarstwowa równa się cenie ok. 19-25 zł za m2. Natomiast koszt wylewki anhydrytowej grubowarstwowej powinien wynosić ok. 25-35 zł za m2.

wylewki anhydrytowe śląsk

Dlaczego Styl-bud?

Możemy poszczycić się bardzo dużym doświadczeniem w branży. Działamy kompleksowo w usługach betoniarskich , a Śląsk to nasz główny obszar działań. W ciągu wielu lat wykonaliśmy już bardzo dużą ilość projektów. Współpracowaliśmy z dużymi przedsiębiorstwami, jak i klientami indywidualnymi. Nasze główne wartości, którymi się kierujemy, to jakość wykonywanych usług, profesjonalne podejście do każdego zlecenia oraz indywidualne ustalenie z klientem. Cenimy sobie zadowolenie naszych zleceniodawców, dlatego dbamy, aby zawsze byli zadowoleni. Styl-bud to fachowcy z kwalifikacjami, którzy są chętni wesprzeć klienta na kolejnych etapach wylewkowych. Wylewka anhydrytowa to bardzo dobra opcja, ale może nie być idealna w każdym przypadku.

Wylewki anhydrytowe to nasza specjalność, ale również wykonujemy wylewki cementowe z takim samym zaangażowaniem. Wszystko jest zależne od przestawionego projektu, możliwości technicznych oraz indywidualnych wymagań klienta. Zawsze staramy się, aby wylewki anhydrytowe zostały wykonane w taki sposób, aby spełniały wymagania techniczne oraz oczekiwania zleceniodawcy.

Wylewki anhydrytowe województwo śląskie — czekamy na Twój kontakt!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.