Wylewki anhydrytowe Sosnowiec

Przedsiębiorstwo Styl-bud od lat zajmuje się wykonywaniem prac związanych z betonem, a także wylewek anhydrytowych. Oferujemy kompleksowe usługi betoniarskie na terenie miasta Sosnowiec i okolic.

Mimo swojej trudnej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym zaawansowanym przedsięwzięciem. Wylewki anhydrytowe są jednym z najczęściej stosowanym sposobem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa powstaje z anhydrytu, czyli takiego gipsu, który jest odwodniony.

wylewki anhydrytowe Sosnowiec

Dlaczego warto zastosować wylewki anhydrytowe?

Jak wszystkie rodzaje wylewek ta również posiada wiele zalet, które dzięki temu pozwalają utrzymać mocną pozycję w rankingu najczęściej wykonywanych wylewek podłogowych. Oto kilka z pozytywnych atrybutów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • samopoziomowanie w sposób naturalny;
  • niemalże bezskurczowy podkład (mniejsza ilość dylatacji);
  • niewymagająca zbrojenia elastyczność;
  • lekkość w porównaniu do wylewki cementowej;
  • duża zgodność wylewki z ogrzewaniem podłogowym;
  • możliwość osiągnięcia gładkiej i równej powierzchni;
  • powoduje mniejsze zużycie kleju podczas układania płytek.

Wylewka anhydrytowa szybko się nagrzewa i świetnie przewodzi ciepło, z tego też powodu będzie dobrym wyborem, jeśli z góry planujemy instalację ogrzewania podłogowego. Płynna struktura wylewki zezwala na dokładne dopełnienie przestrzeni pomiędzy przewodami a rurami instalacyjnymii. Grubość podkładu waha się od 2 do 70 mm . Tego typu wylewka nie wymaga zastosowania żadnych skomplikowanych narzędzi do jej wylania.

Dlaczego Styl-bud?

Posiadamy wiele lat doświadczenia w branży. Jesteśmy na rynku już od bardzo dawna, a Sosnowiec i okolice to nasz główny obszar działań.

Na swoim koncie posiadamy bardzo wiele projektów. Mieliśmy okazję wykonywać prace dla ogromnych firm, jak i dla klientów indywidualnych w ich prywatnych domach. Cechuje nas jakość profesjonalnej obsługi wszystkich zleceń oraz indywidualnego podejścia do klienta. Nasza marka to zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy są gotowi pomóc na każdym etapie wylewowym. Wylewki anhydrytowe to bardzo dobra propozycja, ale istnieje prawdopodobieństwo, że może się nie sprawdzić w każdym przypadku.

Wylewki anhydrytowe to nasza pasja. Również wykonujemy wylewki cementowe. Decyzja zależy od projektu budynku, możliwości technologicznych i indywidualnych preferencji Zleceniodawcy. Nie ma dla nas dwóch takich samych zleceń, z tego też powodu każdy projekt analizujemy skrupulatnie.

Wylewki anhydrytowe Sosnowiec – skontaktuj się z nami!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.