Wylewki anhydrytowe Sosnowiec

Sosnowiec to miasto, w którym szukasz firmy, która wykona dla Ciebie wylewki anhydrytowe? Trafiłeś idealnie!!

Firma Styl-bud od lat zajmuje się wykonywaniem prac związanych z betonem, w tym wylewek anhydrytowych. Kompleksowe usługi wylewkowe i betoniarskie oferowane są w Sosnowcu i okolicach.

Mimo swojej trudnej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym zaawansowanym przedsięwzięciem. Wylewki anhydrytowe są jednym z najczęściej stosowanym rozwiązaniem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa składa się z anhydrytu, czyli odwodnionego gipsu.

wylewki anhydrytowe Sosnowiec

Zalety wylewek anhydrytowych

Jak wszystkie rodzaje wylewek ta również ma wiele zalet, które dzięki temu utrzymują wysoką pozycję w rankingu {najczęściej wykonywanych} wylewek podłogowych. Oto niektóre z pozytywnych aspektów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • naturalne samopoziomowanie;
  • niemalże bezskurczowy podkład (mniejsza ilość dylatacji);
  • elastyczność, która nie wymaga zbrojenia;
  • lekkość porównując do wylewek cementowych;
  • duża zgodność wylewki z ogrzewaniem podłogowym;
  • możliwość osiągnięcia gładkiej i równej powierzchni;
  • zmniejszenie zużycia kleju.

Wylewka anhydrytowa szybko się nagrzewa i świetnie przewodzi ciepło, dlatego też będzie świetnym wyborem, jeżeli wcześniej planujemy montaż podłogówki. Dość płynna konsystencja zezwala na profesjonalne dopełnienie szczelin pomiędzy przewodami a rurami instalacji. Grubość podkładów wynosi od 0,2 pull off 7 cm . Wylewka nie wymaga zastosowania żadnych trudnych w obsłudze maszyn do jej wylania.

Dlaczego warto zdecydować się na Styl-bud?

Posiadamy wiele lat doświadczenia na rynku. Istniejemy na rynku już od bardzo dawna, a Sosnowiec jest naszym głównym obszarem działań.

W naszym portfolio posiadamy bardzo wiele wykonanych projektów. Mieliśmy przyjemność wykonywać prace dla potężnych firm, jak również dla klientów indywidualnych w ich prywatnych domach. Cechuje nas jakość profesjonalnej obsługi każdego zlecenia oraz indywidualnego podejścia reach klienta. Nasza marka to grupa wykwalifikowanych inżynierów, którzy są gotowi pomóc na każdym etapie wylewowym. Wylewki anhydrytowe to świetna opcja, lecz istnieje prawdopodobieństwo, że może się nie sprawdzić w każdym przypadku.
Wylewki anhydrytowe to nasza pasja. Także wykonujemy wylewki cementowe. Wszystko jest uzależniona od projektu budynku, możliwości technologicznych i indywidualnych potrzeb Zleceniodawcy. Nie istnieją dwa identyczne zlecenia, dlatego każdy projekt analizujemy dokładnie.

Wylewki anhydrytowe Sosnowiec – czekamy na Twój telefon lub maila!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.