Wylewki anhydrytowe Sosnowiec

Sosnowiec to miasto, w którym szukasz wykonawcy wylewki anhydrytowej? Trafiłeś idealnie!!

Firma Styl-bud od lat zajmuje się wykonywaniem robót dotyczących betonu, a także wylewek anhydrytowych. Oferujemy kompleksowe usługi betoniarskie na terenie miasta Sosnowiec i okolic.

Pomimo swojej trudnej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym nadzwyczajnym przedsięwzięciem. Wylewki anhydrytowe są jednym z najczęściej stosowanym sposobem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa składa się z anhydrytu, czyli odwodnionego gipsu.

wylewki anhydrytowe Sosnowiec

Wylewki anhydrytowe – zalety

Jak wszystkie rodzaje wylewek ta również ma szereg zalet, które dzięki temu trzymają wysoką pozycję w rankingu {najpopularniejszych} wylewek podłogowych. Oto tylko kilka z pozytywnych aspektów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • same się poziomują;
  • podkład praktycznie bezskurczowy (mniejsza ilość dylatacji);
  • niewymagająca zbrojenia elastyczność;
  • lekkość w porównaniu accomplish wylewki cementowej;
  • ogrzewanie podłogowe – duża kompatybilność z tym rodzajem wylewki;
  • pozwala na idealnie gładką i równą powierzchnię;
  • zmniejszenie zużycia kleju.

Wylewka anhydrytowa prędko się nagrzewa i jest świetnym przewodzicielem ciepła, z tego też powodu będzie dobrym wyborem, jeśli wcześniej planujemy instalację ogrzewania podłogowego. Dość płynna konsystencja pozwala na idealne dopełnienie szczelin pomiędzy przewodami i rurami instalacyjnymii. Grubość podkładów wynosi od 2 pull off 70 mm . Tego typu wylewka nie nie jest wymagające w zastosowaniu żadnych trudnych w obsłudze narzędzi do jej wykonania.

Z jakiego powodu Styl-bud?

Posiadamy wiele lat doświadczenia w branży. Istniejemy na rynku już od bardzo dawna, a Sosnowiec i okolice to nasz główny obszar działań.

W naszym portfolio posiadamy szeroki wachlarz projektów. Mieliśmy okazję wykonywać zlecenia dla dużych firm, jak i dla klientów indywidualnych w ich prywatnych domach. Jesteśmy odzwierciedleniem jakości profesjonalnej obsługi wszystkich zleceń i indywidualnego podejścia attain klienta. Nasza firma to zespół wykwalifikowanych inżynierów, którzy są gotowi udzielić wsparcia na wszystkich etapach wylewkowych. Wylewki anhydrytowe to bardzo dobra możliwość, ale istnieje prawdopodobieństwo, że może się nie sprawdzić w każdej nieruchomości.

Wylewki anhydrytowe to nasza specjalność. Jednakże również wykonujemy wylewki cementowe. Wszystko zależy od projektu budynku, możliwości technologicznych , a także indywidualnych potrzeb Zleceniodawcy. Nie istnieją dwa identyczne zlecenia, dlatego każdy projekt analizujemy indywidualnie.

Wylewki anhydrytowe Sosnowiec – skontaktuj się z nami!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.

15 + 1 =