Wylewki anhydrytowe Toszek

Firma Styl-bud od długiego czasu specjalizuje się w wykonywaniu robót związanych z betonem, a także wylewek anhydrytowych. Oferujemy kompleksowe usługi betoniarskie na terenie miasta Toszek i okolic.

Mimo swojej trudnej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym zaawansowanym przedsięwzięciem. Wylewki anhydrytowe są jednym z najczęściej stosowanym rozwiązaniem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa składa się z anhydrytu, czyli takiego gipsu, który jest odwodniony.

wylewki anhydrytowe Toszek

Dlaczego warto zastosować wylewki anhydrytowe?

Jak wszystkie rodzaje wylewek ta również posiada szereg zalet, które dzięki temu pozwalają utrzymać wysoką pozycję w rankingu najczęściej wykonywanych wylewek podłogowych. Oto niektóre z dobrych atrybutów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • samopoziomowanie w sposób naturalny;
  • podkład praktycznie bezskurczowy (zmniejszenie ilości dylatacji);
  • elastyczność, która nie wymaga zbrojenia;
  • lekkość w porównaniu do wylewki cementowej;
  • ogrzewanie podłogowe – duża kompatybilność z tym rodzajem wylewki;
  • możliwość osiągnięcia gładkiej i równej powierzchni;
  • powoduje mniejsze zużycie kleju podczas układania płytek.

Wylewka anhydrytowa prędko się nagrzewa i świetnie przewodzi ciepło, z tego też powodu będzie super wyborem, jeśli od razu planujemy montaż podłogówki. Płynna struktura wylewki zezwala na profesjonalne dopełnienie szczelin pomiędzy przewodami a rurami instalacyjnymii. Grubość podkładów wynosi od 2 do 70 mm . Wylewka nie wymaga zastosowania żadnych skomplikowanych maszyn do jej wykonania.

Dlaczego warto zdecydować się na Styl-bud?

Mamy wiele lat doświadczenia w branży. Istniejemy na rynku już od bardzo dawna, a Toszek jest naszym głównym obszarem działań.

W naszym portfolio posiadamy szeroki wachlarz projektów. Mieliśmy przyjemność wykonywać wylewki dla potężnych przedsiębiorstw, jak i dla klientów indywidualnych. Cechuje nas jakość profesjonalnej obsługi każdego zlecenia oraz indywidualnego podejścia do klienta. Nasza firma to zespół wykwalifikowanych fachowców, którzy są gotowi udzielić wsparcia na wszystkich etapach wylewkowych. Wylewki anhydrytowe to bardzo dobra opcja, lecz może się nie sprawdzić w każdej nieruchomości.

Wylewki anhydrytowe to nasza specjalność. Także wykonujemy wylewki cementowe. Wszystko jest uzależniona od projektu nieruchomości, możliwości technicznych oraz indywidualnych preferencji Zleceniodawcy. Nie istnieją dwa identyczne zlecenia, dlatego każdy projekt realizujemy indywidualnie.

Wylewki anhydrytowe Toszek – skontaktuj się z nami!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.