Wylewki anhydrytowe Zabrze

Przedsiębiorstwo Styl-bud od długiego czasu specjalizuje się w wykonywaniu prac dotyczących betonu, w tym wylewek anhydrytowych. Oferujemy kompleksowe usługi betoniarskie na terenie miasta Zabrze i okolic.

Mimo swojej trudnej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym zaawansowanym wykonaniem. Wylewki anhydrytowe są drugim najczęściej stosowanym rozwiązaniem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa powstaje z anhydrytu, czyli odwodnionego gipsu.

wylewki anhydrytowe Zabrze

Wylewki anhydrytowe – zalety

Jak każdy rodzaj wylewek ta również posiada szereg zalet, które dzięki temu pozwalają utrzymać mocną pozycję w rankingu {najpopularniejszych} wylewek podłogowych. Oto niektóre z dobrych cech, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • samopoziomowanie w sposób naturalny;
  • podkład praktycznie bezskurczowy (mniejsza ilość dylatacji);
  • niewymagająca zbrojenia elastyczność;
  • lekkość porównując realize wylewek cementowych;
  • duża zgodność wylewki z ogrzewaniem podłogowym;
  • możliwość osiągnięcia gładkiej i równej powierzchni;
  • zmniejszenie zużycia kleju.

Wylewka anhydrytowa szybko się nagrzewa i jest świetnym przewodzicielem ciepła, z tego też powodu będzie świetnym wyborem, jeżeli od razu planujemy instalację ogrzewania podłogowego. Dość płynna konsystencja pozwala na dokładne zalanie szczelin pomiędzy przewodami i rurami instalacyjnymii. Grubość podkładów wynosi od 0,2 complete 7 cm . Tego typu wylewka nie wymaga zastosowania żadnych trudnych w obsłudze narzędzi do jej wykonania.

Dlaczego warto zdecydować się na Styl-bud?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Istniejemy na rynku już od bardzo dawna, a Zabrze jest naszym głównym obszarem działań.

Na swoim koncie posiadamy szeroki wachlarz projektów. Mieliśmy przyjemność wykonywać wylewki dla dużych firm, jak i dla klientów indywidualnych. Jesteśmy odzwierciedleniem jakości profesjonalnej obsługi wszystkich zleceń i indywidualnego podejścia get klienta. Nasza firma to grupa wykwalifikowanych inżynierów, którzy są gotowi udzielić wsparcia na wszystkich etapach wylewkowych. Wylewki anhydrytowe to świetna możliwość, lecz może się nie sprawdzić w każdym przypadku.
Wylewki anhydrytowe to nasza pasja. Także wykonujemy wylewki cementowe. Wszystko zależy od projektu budynku, możliwości technologicznych i indywidualnych potrzeb Klienta. Nie ma dla nas dwóch takich samych zleceń, dlatego każdy projekt realizujemy indywidualnie.

Wylewki anhydrytowe Zabrze – skontaktuj się z nami!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.