Wylewki anhydrytowe Jaworzno

Firma Styl-bud od długiego czasu zajmuje się wykonywaniem robót związanych z betonem, w tym wylewek anhydrytowych. Oferujemy kompleksowe usługi betoniarskie na terenie miasta Jaworzno i okolic.

Mimo swojej trudnej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym zaawansowanym przedsięwzięciem. Wylewki anhydrytowe są drugim najczęściej stosowanym sposobem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa powstaje z anhydrytu, czyli odwodnionego gipsu.

wylewki anhydrytowe Jaworzno

Wylewki anhydrytowe – zalety

Jak każdy rodzaj wylewek ta również posiada wiele zalet, które dzięki temu trzymają mocną pozycję w rankingu najczęściej wykonywanych wylewek podłogowych. Oto tylko kilka z dobrych cech, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • samopoziomowanie w sposób naturalny;
  • podkład praktycznie bezskurczowy (zmniejszenie ilości dylatacji);
  • niewymagająca zbrojenia elastyczność;
  • lekkość porównując do wylewek cementowych;
  • ogrzewanie podłogowe – duża kompatybilność z tym rodzajem wylewki;
  • możliwość osiągnięcia gładkiej i równej powierzchni;
  • zmniejszenie zużycia kleju.

Wylewka anhydrytowa prędko się nagrzewa i świetnie przewodzi ciepło, z tego też powodu będzie świetnym wyborem, jeśli od razu planujemy montaż podłogówki. Dość płynna konsystencja zezwala na profesjonalne zalanie przestrzeni pomiędzy przewodami i rurami instalacji. Grubość podkładów wynosi od 0,2 do 7 cm . Wylewka nie nie jest wymagające w zastosowaniu żadnych trudnych w obsłudze narzędzi do jej wykonania.

Dlaczego Styl-bud?

Mamy wieloletnie doświadczenie na rynku. Istniejemy na rynku już od bardzo dawna, a Jaworzno jest naszym głównym obszarem działań.

W naszym portfolio posiadamy bardzo wiele projektów. Mieliśmy okazję robić wylewki dla dużych przedsiębiorstw, jak i dla klientów indywidualnych. Cechuje nas jakość profesjonalnej obsługi wszystkich zleceń oraz indywidualnego podejścia do klienta. Nasza marka to zespół wykwalifikowanych inżynierów, którzy są gotowi pomóc na wszystkich etapach wylewkowych. Wylewki anhydrytowe to bardzo dobra propozycja, lecz istnieje prawdopodobieństwo, że może się nie sprawdzić w każdej nieruchomości.

Wylewki anhydrytowe to nasza specjalność. Jednakże również wykonujemy wylewki cementowe. Wszystko jest uzależniona od projektu budynku, możliwości technologicznych , a także indywidualnych potrzeb Klienta. Nie ma dla nas dwóch takich samych zleceń, z tego też powodu każdy projekt realizujemy od A do Z.

Wylewki anhydrytowe Jaworzno – skontaktuj się z nami!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.