Wylewki anhydrytowe Siewierz

Przedsiębiorstwo Styl-bud od lat zajmuje się wykonywaniem robót dotyczących betonu, a także wylewek anhydrytowych. Oferujemy kompleksowe usługi betoniarskie na terenie miasta Siewierz i okolic.

Mimo swojej skomplikowanej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym nadzwyczajnym wykonaniem. Wylewki anhydrytowe są jednym z najczęściej stosowanym sposobem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa składa się z anhydrytu, czyli odwodnionego gipsu.

wylewki anhydrytowe Siewierz

Wylewki anhydrytowe – zalety

Jak wszystkie rodzaje wylewek ta również ma mnóstwo zalet, które dzięki temu trzymają mocną pozycję w rankingu najczęściej wykonywanych wylewek podłogowych. Oto kilka z dobrych atrybutów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • same się poziomują;
  • podkład praktycznie bezskurczowy (mniejsza ilość dylatacji);
  • elastyczność, która nie wymaga zbrojenia;
  • lekkość porównując do wylewek cementowych;
  • kompatybilność tego typu wylewek z podłogówką;
  • pozwala na idealnie gładką i równą powierzchnię;
  • zmniejszenie zużycia kleju.

Wylewka anhydrytowa prędko się nagrzewa i świetnie przewodzi ciepło, dlatego też będzie super wyborem, jeżeli z góry planujemy ogrzewanie podłogowe. Dość płynna konsystencja zezwala na idealne wypełnienie przestrzeni pomiędzy przewodami i rurami instalacyjnymii. Grubość podkładu waha się od 2 do 70 mm . Tego typu wylewka nie nie jest wymagające w zastosowaniu żadnych trudnych w obsłudze narzędzi do jej wylania.

Z jakiego powodu Styl-bud?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Jesteśmy na rynku już od bardzo dawna, a Siewierz i okolice to nasz główny obszar działań.

Na swoim koncie posiadamy bardzo wiele projektów. Mieliśmy okazję wykonywać prace dla potężnych firm, jak również dla klientów indywidualnych. Cechuje nas jakość profesjonalnej obsługi wszystkich zleceń i indywidualnego podejścia do klienta. Nasza firma to zespół wykwalifikowanych inżynierów, którzy są gotowi pomóc na każdym etapie wylewowym. Wylewki anhydrytowe to bardzo dobra opcja, ale istnieje prawdopodobieństwo, że może się nie sprawdzić w każdym przypadku.

Wylewki anhydrytowe to nasza pasja. Również wykonujemy wylewki cementowe. Wszystko jest uzależniona od projektu nieruchomości, możliwości technicznych , a także indywidualnych preferencji Klienta. Nie istnieją dwa identyczne zlecenia, dlatego każdy projekt realizujemy skrupulatnie.

Wylewki anhydrytowe Siewierz – skontaktuj się z nami!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.