Wylewki anhydrytowe Wodzisław Śląski

Przedsiębiorstwo Styl-bud od lat zajmuje się wykonywaniem prac związanych z betonem, a także wylewek anhydrytowych. Kompleksowe usługi wylewkowe i betoniarskie oferowane są w Wodzisławiu Śląskim i okolicach.

Pomimo swojej skomplikowanej nazwy wylewka anhydrytowa nie jest żadnym nadzwyczajnym przedsięwzięciem. Wylewki anhydrytowe są drugim najczęściej stosowanym rozwiązaniem jako podkłady podłogowe. Wylewka anhydrytowa składa się z anhydrytu, czyli takiego gipsu, który jest odwodniony.

wylewki anhydrytowe Wodzisław Śląski

Wylewki anhydrytowe – zalety

Jak każdy rodzaj wylewek ta również ma wiele zalet, które dzięki temu utrzymują mocną pozycję w rankingu najczęściej wykonywanych wylewek podłogowych. Oto tylko niektóre z pozytywnych aspektów, jakie posiadają wylewki anhydrytowe:

  • naturalne samopoziomowanie;
  • niemalże bezskurczowy podkład (mniejsza ilość dylatacji);
  • elastyczność, która nie wymaga zbrojenia;
  • nieporównywalna lekkość;
  • ogrzewanie podłogowe – duża kompatybilność z tym rodzajem wylewki;
  • pozwala na idealnie gładką i równą powierzchnię;
  • zmniejszenie zużycia kleju.

Wylewka anhydrytowa prędko się nagrzewa i jest świetnym przewodzicielem ciepła, z tego też powodu będzie świetnym wyborem, jeśli od razu planujemy ogrzewanie podłogowe. Dość płynna konsystencja umożliwia profesjonalne zalanie przestrzeni pomiędzy przewodami i rurami instalacji. Grubość podkładów waha się od 0,2 do 7 cm . Wylewka nie wymaga zastosowania żadnych skomplikowanych narzędzi do jej wykonania.

Dlaczego warto zdecydować się na Styl-bud?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Istniejemy na rynku już od bardzo dawna, a Wodzisław Śląski jest naszym głównym obszarem działań.

Na swoim koncie posiadamy bardzo wiele wykonanych projektów. Mieliśmy przyjemność wykonywać prace dla dużych firm, jak również dla klientów indywidualnych. Cechuje nas jakość profesjonalnej obsługi każdego zlecenia oraz indywidualnego podejścia do klienta. Nasza marka to zespół wykwalifikowanych inżynierów, którzy są gotowi udzielić wsparcia na każdym etapie wylewowym. Wylewki anhydrytowe to świetna propozycja, lecz istnieje prawdopodobieństwo, że może się nie sprawdzić w każdym przypadku.

Wylewki anhydrytowe to nasza specjalność. Także wykonujemy wylewki cementowe. Wszystko jest uzależniona od projektu budynku, możliwości technicznych , a także indywidualnych preferencji Klienta. Nie istnieją dwa identyczne zlecenia, z tego też powodu każdy projekt analizujemy od A do Z.

Wylewki anhydrytowe Wodzisław Śląski – skontaktuj się z nami!

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany dostawą betonu w innej lokalizacji, skontaktuj się przedstawimy warunki i omówimy szczegóły.